Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15770
Stary 11.12.2013, 09:26
cfa napisał(a):Wyświetl post
Kalu Uche też nie miał miejsca w Espanyolu więc nie ma się co sugerowac tym. Forlan w Man U też nie błyszczał ....
pełna zgoda ale Admira Wacker to chyba klub znacznie słabszy od Espanyolu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.12.2013 o godz. 09:30.
Odpowiedz cytując