huberix napisał(a):

Przynajmniej mila informacja. Prawdopodobnie już podpisaliśmy albo to dopiero zrobimy, ale w Wisełce będzie grał Danjel Klaric. Dobra informacja bo ma zaledwie 18 lat więc brawa dla klubu że szukają też młodych. Oby stanowił o sile ofensywy za kilka lat
|
Dla kogoś kto gustuje w młodych chłopcach to z pewnością miła informacja.
Juz nie wnikam z którego to rocznika choinkowego żeś się zerewał jednak jeśli ktoś przychodzi w wieku 18
lat do Polski, do naszej ligi... w czasach gdzie scoutów w Europie jest więcej niż kibiców na trubunach, to musi być to pospolity ogór.