Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15764
Stary 11.12.2013, 00:53
huberix napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej mila informacja. Prawdopodobnie już podpisaliśmy albo to dopiero zrobimy, ale w Wisełce będzie grał Danjel Klaric. Dobra informacja bo ma zaledwie 18 lat więc brawa dla klubu że szukają też młodych. Oby stanowił o sile ofensywy za kilka lat
Dla kogoś kto gustuje w młodych chłopcach to z pewnością miła informacja.

Juz nie wnikam z którego to rocznika choinkowego żeś się zerewał jednak jeśli ktoś przychodzi w wieku 18
lat do Polski, do naszej ligi... w czasach gdzie scoutów w Europie jest więcej niż kibiców na trubunach, to musi być to pospolity ogór.
Odpowiedz cytując