Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15762
Stary 10.12.2013, 18:00
Przynajmniej mila informacja. Prawdopodobnie już podpisaliśmy albo to dopiero zrobimy, ale w Wisełce będzie grał Danjel Klaric. Dobra informacja bo ma zaledwie 18 lat więc brawa dla klubu że szukają też młodych. Oby stanowił o sile ofensywy za kilka lat
Odpowiedz cytując