Przynajmniej mila informacja. Prawdopodobnie już podpisaliśmy albo to dopiero zrobimy, ale w Wisełce będzie grał Danjel Klaric. Dobra informacja bo ma zaledwie 18 lat więc brawa dla klubu że szukają też młodych. Oby stanowił o sile ofensywy za kilka lat
