|
Tak wszyscy narzekają jak Bednarz głupi, że Sarkiego przedluzył. Ponad pół roku temu wszyscy pisali, że Sarki jedyny coś gra i najważniejsza rzecz to podpisać z nim nowy kontrakt. No cóż, pamięć kibica zawodna jest ...
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|