art napisał(a):

Jedna publikacja w Naszej ulubionej gazecie fakt.pl (dalej mają zakaz wstępu na R22?), dwie porażki na wyjazdach i zaczyna się sranie do własnego gniazda!
A gdzie podziały się te głosy, że Bednarz wyciąga klub na prosta? Że Smuda robi wynik ponad stan?
Jak łatwo jest Was zmanipulować i obrócić po tekście na paredziesiąt znaków.
|
cytat gdzie coś takiego pisałem
zamieściłem 4 fakty, smuda dojebał 2 razy, łysy dojebał 2 razy i jeszcze 2 faktowe symulacje na dzień dzisiejszy