Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15751
Stary 10.12.2013, 13:03
skoro w klubie bez problemu podziękowali komuś takiemu jak Sobol, to nie wiem co będzie dziwnego, jeśli przyszedłby Arboleda. Poziom głupoty w obu decyzjach ten sam
Odpowiedz cytując