Pauwe napisał(a):

Masz rację. Pan Sławek swoim sposobem bycia zjednywał sobie ludzi, ale teraz staje się irytujący. Gdyby jeszcze za jego słowami szła jakakolwiek poprawa, można byłoby się wstrzymać z uwagami, ale on słodko sobie pitoli, a w rzeczywistości nic się nie zmienia.
Jasne, błędy były i będą - są poniekąd solą futbolu - ale niektóre to jawne nadużycia (moim zdaniem np. spalony w naszym meczu z Górnikiem, przecież sam Nakoulma chyba nie był do końca pewny, czy mu tę bramkę zaliczą). Załóżmy jednak, że wszyscy są jednakowo poszkodowani, a co los (sędzia) da, zabierze w następnym meczu.
Edit
Chciałbym jeszcze napomknąć o terminarzu. Najpierw gramy co 3/4 dni (niezależnie od stanu murawy), a później na mecz z Pogonią oczekujemy 10 dni. Dla mnie to trochę nielogiczne.