Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#737
Stary 10.12.2013, 12:17
Pauwe napisał(a):Wyświetl post
A propos sędziów i programu Liga + Extra.

http://www.weszlo.com/news/17679-Sym..._ludzi_idiotow

Zauważyłem ,iż od pewnego czasu jeden z prowadzących ( Twarowski ) ,chyba też ma dość interpretacji spornych sytuacji sympatycznego pana Sławka.
Masz rację. Pan Sławek swoim sposobem bycia zjednywał sobie ludzi, ale teraz staje się irytujący. Gdyby jeszcze za jego słowami szła jakakolwiek poprawa, można byłoby się wstrzymać z uwagami, ale on słodko sobie pitoli, a w rzeczywistości nic się nie zmienia.

Jasne, błędy były i będą - są poniekąd solą futbolu - ale niektóre to jawne nadużycia (moim zdaniem np. spalony w naszym meczu z Górnikiem, przecież sam Nakoulma chyba nie był do końca pewny, czy mu tę bramkę zaliczą). Załóżmy jednak, że wszyscy są jednakowo poszkodowani, a co los (sędzia) da, zabierze w następnym meczu.


Edit
Chciałbym jeszcze napomknąć o terminarzu. Najpierw gramy co 3/4 dni (niezależnie od stanu murawy), a później na mecz z Pogonią oczekujemy 10 dni. Dla mnie to trochę nielogiczne.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 10.12.2013 o godz. 13:18.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując