Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15749
Stary 10.12.2013, 10:45
LUUDZIE ,litości... Marian Marmolada na R 22? jak to czytam to mam złę sny. Facet u schyłku kariery ,od dwóch lat nic nie grający ,zawalidroga w Amice? a po kiego grzyba takie cuś? to już wolę przegrywać Wiślakami , Lepiej wziąć BIeniuka ,przynajmniej będzie szansa Przybylskiej w dekolt zajrzeć...
\
Odpowiedz cytując