LUUDZIE ,litości... Marian Marmolada na R 22? jak to czytam to mam złę sny. Facet u schyłku kariery ,od dwóch lat nic nie grający ,zawalidroga w Amice? a po kiego grzyba takie cuś? to już wolę przegrywać Wiślakami , Lepiej wziąć BIeniuka ,przynajmniej będzie szansa Przybylskiej w dekolt zajrzeć


...
\