ABGwislakABG napisał(a):

|
Legia natomiast bazę treningową ma w planach. Gadają z Ożarowem, gdzie mają podobno boiska itd. to po podjęciu decyzji nawet natychmiast i tak są wobec nas 1,5-2 lata w plecy.
|
Nie bazę tylko akademie mają zbudować. Baza treningowa jest przy stadionie, dwa boiska -
jedno sztuczne drugie naturalne z podgrzewaną murawą. Teraz robią balon na boiskiem do ćwiczenia podczas zimy, podobno pierwszy w Polsce nad boiskiem do piłki.