Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21210
Stary 10.12.2013, 09:12
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Legia natomiast bazę treningową ma w planach. Gadają z Ożarowem, gdzie mają podobno boiska itd. to po podjęciu decyzji nawet natychmiast i tak są wobec nas 1,5-2 lata w plecy.
Nie bazę tylko akademie mają zbudować. Baza treningowa jest przy stadionie, dwa boiska -
jedno sztuczne drugie naturalne z podgrzewaną murawą. Teraz robią balon na boiskiem do ćwiczenia podczas zimy, podobno pierwszy w Polsce nad boiskiem do piłki.
Odpowiedz cytując