Tak jasne... Bo najbardziej nieszkodliwe tak dla Polski jak i Ukrainy będzie podpisanie przez Ukraińców umowy celnej z Rosją

To będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich...
Jarek wykazał refleks i teraz trzeba zrobić co się da żeby z sukcesu zrobić "kompromitację". W dodatku jak zwykle manipulując faktami. Banderowcy chcąc nie chcąc są na zachodniej czyli proeuropejskiej Ukrainie jedyną liczącą się siłą. Jarek w przyszłości będzie miał argument w ew negocjacjach. Nie trzeba być specjalnie lotnym żeby takie rzeczy zrozumieć.
ps. musisz "prawicowcu" lepsze zdjęcia wrzucać bo wrażenia nie robi, a jeżeli to pozytywne

.