Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24900
Stary 10.12.2013, 09:07
Tak jasne... Bo najbardziej nieszkodliwe tak dla Polski jak i Ukrainy będzie podpisanie przez Ukraińców umowy celnej z Rosją To będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich...

Jarek wykazał refleks i teraz trzeba zrobić co się da żeby z sukcesu zrobić "kompromitację". W dodatku jak zwykle manipulując faktami. Banderowcy chcąc nie chcąc są na zachodniej czyli proeuropejskiej Ukrainie jedyną liczącą się siłą. Jarek w przyszłości będzie miał argument w ew negocjacjach. Nie trzeba być specjalnie lotnym żeby takie rzeczy zrozumieć.

ps. musisz "prawicowcu" lepsze zdjęcia wrzucać bo wrażenia nie robi, a jeżeli to pozytywne .
Hej Nasz TS !!