syryls napisał(a):

|
Jak już jesteśmy przy pensji to Małecki po dostaniu podwyżki gra dramat
|
A to Mały dostał podwyżkę ? Ale chyba bez przedłużenia kontraktu.
Co do plotek o Murawskim i Bamboledzie, to wg mnie pierwszy okej, drugi raczej nie bardzo, kojarzy mi się z palcem w dupie ...