Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24897
Stary 09.12.2013, 21:20
Szpen nie ma bata - ty z sld/pzpr jesteś odkąd Miller parę dni temu pojechał Tuwimem w Sejmie Palikotowi , co drugi komuch zaczął wierszem mówić ,hehe.
rw88 - przesadzasz - polityka historyczna , walka z korupcją czy obniżki podatków - to jak na 18 miesięcy rzadów niezły kapitał . Nigdy wczesniej i poźniej nie usłyszałem żeby lekarz bał się wziąść łapówe a w tamtym okresie tak bywało co dało się usłyszec nawet w krakowskich szpitalach .Naprawdę warto dopuścić do władzy osobę która wystrzeli w kosmos post komune - nikt inny tego nie zrobi i się nie łudźcie Gowinami czy RN. A potem można się martwić o resztę. Powtarzam po raz wtóry nawet duet Gates z Jobsem nic by tu nie wskórali jakby ich pomysły realizowali kolesie z postkomunistycznej gromadki.Zawsze będzie burdel bo kasa bedzie wypływać na lewo i prawo, łapówy i układy zamiast racji stanu. Jedność mości panowie może coś zmienić, bo prywata i egozim to tlen dla złodziei
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej