Szpen nie ma bata - ty z sld/pzpr jesteś

odkąd Miller parę dni temu pojechał Tuwimem w Sejmie Palikotowi , co drugi komuch zaczął wierszem mówić ,hehe.
rw88 - przesadzasz - polityka historyczna , walka z korupcją czy obniżki podatków - to jak na 18 miesięcy rzadów niezły kapitał . Nigdy wczesniej i poźniej nie usłyszałem żeby lekarz bał się wziąść łapówe a w tamtym okresie tak bywało co dało się usłyszec nawet w krakowskich szpitalach

.Naprawdę warto dopuścić do władzy osobę która wystrzeli w kosmos post komune - nikt inny tego nie zrobi i się nie łudźcie Gowinami czy RN. A potem można się martwić o resztę. Powtarzam po raz wtóry nawet duet Gates z Jobsem nic by tu nie wskórali jakby ich pomysły realizowali kolesie z postkomunistycznej gromadki.Zawsze będzie burdel bo kasa bedzie wypływać na lewo i prawo, łapówy i układy zamiast racji stanu. Jedność mości panowie może coś zmienić, bo prywata i egozim to tlen dla złodziei