Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 09.12.2013, 18:43
A tam traktorki, po prostu w przerwie wpuścić 30 chłopa, odśnieżyć to raz dwa i po sprawie. Oni zamiast nich wpuścili tancerki na środek by trochę powypinały zadki, no ja .......e...
Odpowiedz cytując