Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15742
Stary 09.12.2013, 17:28
bo rozstanie się z nim może być drogie, ma jeszcze ponad 2 lata kontraktu jeśli się nie mylę? Więc pewnie kilkaset tys. euro za rozwiązanie by chciał. nawet jak sprowadzimy dobrych ofensywnych to ktoś na tej ławce musi siedzieć. jak się znajdzie kupiec to sprzedać w cholerę, obwiązać wstążką i wysłać w ....u. jak nie to w lecie można coś kombinować na razie kadra jest za słaba, i w jedno okienko tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując