Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 09.12.2013, 17:13
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
no może troche przesadziłeś z tymi 10 k, ale fakt z takiego hajsu jaki leci na analnego Manuela to odśnieżanie całej ligi na pare lat zapewnione.
hawaiisurfer
zapomniałem dodać że chodzi o ligi poważne do których w swej naiwności naszą jeszcze zaliczam.
Cytat:
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
dzięki za wyjaśnienie,
Z tą całą ramówką własnie jest problem. W normalnych warunkach sędzia powinnien móc przełożyć mecz/przesunąć. A zamiast tego serwują nam produkt piłkopodobny. (nie płacze nad wynikiem, mogłoby równie dobrze być 5-0 dla nas, tyle że to i tak nie byłaby piłka.)
Odpowiedz cytując