|
Dostajemy w dupsko,a i tak dystans sensowny utrzymujemy. Całkiem możliwe,że na zimę będzie tylko 3 pkt straty do lidera.
Legła z żydkami na pewno bez Wawrzyniaka,Vrdoljaka i makumby. Nie ździwię się jak w dupsko znowu dostanie.
Do tego w tygodniu mają jeszcze wypad na cypryjski wy.....ów,a widać że już jadą na oparach.
|