art napisał(a):

|
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
|
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.