Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 09.12.2013, 12:30
art napisał(a):Wyświetl post
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
Odpowiedz cytując