Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.12.2013, 12:14
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ostatni mecz powinniśmy grać na przełomie listopada i grudnia. Do dupy ta cała reforma. Może jeszcze zacznijmy grać w styczniu, wtedy w ogóle będzie wyższy poziom Ekstraklasy.
Argument z dupy. Boisko powinno być odśnieżone i tyle, reforma nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz cytując