Vuko napisał(a):

|
Dlatego ostatni mecz powinniśmy grać na przełomie listopada i grudnia. Do dupy ta cała reforma. Może jeszcze zacznijmy grać w styczniu, wtedy w ogóle będzie wyższy poziom Ekstraklasy.
|
Argument z dupy. Boisko powinno być odśnieżone i tyle, reforma nie ma tu nic do rzeczy.