Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 09.12.2013, 11:03
Dlatego ostatni mecz powinniśmy grać na przełomie listopada i grudnia. Do dupy ta cała reforma. Może jeszcze zacznijmy grać w styczniu, wtedy w ogóle będzie wyższy poziom Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując