studio napisał(a):

|
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
|
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|