Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 09.12.2013, 10:07
Znowu nikt nie chce zdobyc mistrzostwa. W sumie sie nie dziwie - jedyny splendor z tego tytulu to mozliwosc dostania eurow.......u od mistrza Azerbejdzanu czy mistrza Kazachstanu.
Kiedys przynajmniej mozna bylo zagrac z Realem czy Barcelona.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując