morganfield napisał(a):

|
fanfan masz jakieś informacje jak wygląda szkolenie w Haiti i Hondurasie? Podziel się bo to bardzo ciekawe.
|
Jeśli chodzi o Haiti - panuje tam straszna bieda, dzieci nie mają co jeść, wszyscy żywią się wyłącznie maniokiem. Nie wolno pojedynczym dzieciom dawać jedzenia, bo jak inne to zobaczą, to wszystkie się na nie rzucą. Podejrzewam, że jedynym szkoleniem, jest szkolenie jak przetrwać. O piłkarskim nawet nie ma co mówić.
Jeśli chodzi o Honduras - nie wiem, ale myślę, że niewiele lepiej.