Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.12.2013, 09:04
keth napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej wygląda bilans bramkowy 17 straconych na wyjeździe,.u siebie 1. To chyba ewenemnt na skale światową.
Z tego co pamiętam, w Nigerii jest dosyć podobnie, jeśli chodzi o większość drużyn. Jest jednak zasadnicza różnica - tam jest to uwarunkowane polityką, korupcją i podobnymi, natomiast u nas raczej skłaniałbym się do problemów z motywacją/psychiką - potrzebny jest przede wszystkim dobry psycholog.
O, znalazłem:

http://www.tabelepilkarskie.com/nigeria/

Spójrz na drużynę Bayelsa United:

- u siebie - 33 gole zdobyte oraz 6 straconych
- wyjazd - 9 goli zdobytych oraz 33 straconych

Jak widać, nie ejst z nami najgorzej
Odpowiedz cytując