Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 09.12.2013, 08:45
keth napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
Odpowiedz cytując