Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 09.12.2013, 00:03
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wolfy - jeszcze sie rozplacz, bo paznokcie juz pewnie poobgryzane
Masz jeszcze jakieś suchary, czy już wystarczająco zaznaczyłeś swoją obecność?
Jeżeli wymaganie - bo ja wiem - murawy na meczu ekstraklasy jest równoznaczne z byciem płaczkiem, to chyba jeden z nas trochę rozminął się z rzeczywistością. Nie wykluczam, że ja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując