Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.12.2013, 20:44
Spoko, spoko - Legia też przegrała w "śnieżnym meczu", to dyskusja na ten temat stanie się ogólnopolska. Moim zdaniem kiepsko to wygląda, tym bardziej, że są w Polsce warunki do tego, by rozgrywać mecze w odpowiedniej scenerii. Ale teraz coraz mniej wiadomo, czy organizacje, transmisje, kontrakty reklamowe i inne cuda są dlatego, bo jest liga, czy liga jest dlatego, bo są kontrakty, organizacje, transmisje itp.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując