Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 08.12.2013, 20:21
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie popieram.

Oba zespoly miały takie same bagno, my zagraliśmy mega kiche ,Amica nic wielkiego ale w tym oto bagnie jakos potrafili...
Super. Więc dla takich koneserów piłki śnieżnej i bagiennej jak Ty i AntyMod powinni stworzyć osobną ligę. A ekstraklasę zostawić dla normalnych ludzi i pilnować jakiś standardów. Bo jeżeli to wszystko ma się odbywać na "odwal się", mecz odbębniony, za trzy dni następny i jedziemy z programem, to za kilka lat będziemy w jeszcze większej dupie pod względem marketingowym, frekwencji czy czysto piłkarskim.

Są ludzie i taborety. Moim zdaniem produkt o nazwie "ekstraklasa" powinien być jednak kierowany do tych pierwszych choćby dlatego, że jest ich więcej. Bo wiadomo, że nawet jeśli w ramach oszczędności zaczną grać zwiniętą w kulkę reklamówką z "Biedronki" to i tak znajdą się mózgi, które będą uzasadniały że "piłka" była taka sama dla obu drużyn. Tylko moim zdaniem nie o to tutaj chodzi. Nie o to kto zdobył trzy punkty, kto sobie lepiej radził na śniegu i miał lepszą przyczepność, tylko że mecz w takich warunkach to parodia.

Proste i logiczne? Jak widać nie dla wszystkich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując