Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 08.12.2013, 18:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne, grajmy w bagnie albo na lodowisku, po kolana w śniegu. Tylko co to ma wspólnego z piłką nożną?
Nie ważne kto wygrał, kto przegrał, bo to jest parodia.

warunki byly takie same dla jednych i drugich, skoro na ciezkim boisku Amica robila co chciala z beznadziejna Wisla, to az strach pomyslec co byloby w dobrych warunkach ....bylaby 5 - i tak w 4 dni dostalibysmy w plecy 10 bramek..... sory- ale nawet Podbeskidzie i Widzew prezentuja sie lepiej niz Wisla na wyjazdach .... jakos nikt nie chce niestety w to uwierzyc, ale to zalosna prawda
Odpowiedz cytując