Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24887
Stary 08.12.2013, 15:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Typowa retoryka leminga lewicowego/prawicowego. Póki Gowin był swój to był spoko/znośny. Odszedł z PO więc parasol ochronny zwinięty i jedziemy po Gowinie za co tylko się da. Tymczasem o Tusku ani złego słowa.
I patrz w przypadku drozdzika. Dopóki Ziobry czy inne Kurskie były w PiS to było spoko. Odeszli więc zostali zdrajcami Polsiki i można po nich jechać. Tymczasem o Kaczyńskim ani złego słowa.
STOP lemingom!
Gowin nie był znosny od momentu jego blazenady na tematy światopoglądowe...gdyby nie te badziewia to może przychylnie patrzzylbym na jego twór,gdyż część poyslow gospodarczych republikanów do mnie przemawia.