Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 08.12.2013, 12:30
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
To się nazywa "sensacja" kolego. A kiedy takie słowo słyszałeś u nas? Bo ja bardzo dawno temu.

Widzę że należysz do tych odklejonych którzy twierdzą że poziom ligi się podniósł a liga jest z roku na rok mocniejsza...a póżniej się dziwić że stadiony puste a ludzie mają w dupie jakieś walczące na śmierć i życie karykatury piłkarskie.
Widze, że całkowicie nie załapałeś istoty mojego postu. A z czego wyczytałeś że jestem "tym odklejonym, który blablabla" to nie wiem. Wróżbita Maciej?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując