SharksiK napisał(a):

To się nazywa "sensacja" kolego. A kiedy takie słowo słyszałeś u nas? Bo ja bardzo dawno temu.
Widzę że należysz do tych odklejonych którzy twierdzą że poziom ligi się podniósł a liga jest z roku na rok mocniejsza...a póżniej się dziwić że stadiony puste a ludzie mają w dupie jakieś walczące na śmierć i życie karykatury piłkarskie.
|
Widze, że całkowicie nie załapałeś istoty mojego postu. A z czego wyczytałeś że jestem "tym odklejonym, który blablabla" to nie wiem. Wróżbita Maciej?