Ogryzek napisał(a):

huberix - Zagłębie Lubin to zły przykład który podałeś. Kto by tam nie grał - dno w porównaniu do nakładów. Kupili samych stranierosów spoza naszej ligi + Hapala, dno. Kupili wyróżniających się z naszej ligi, dno. Taki Przybecki czy Piątek albo Papadopulos pewnie błyszczeliby w Wiśle u Smudy
Do "piątki" którą podałeś Masłowski, Olkowski, Matras, Danch, Plizga dodałbym Zacharę, Jankowskiego oraz Mateusza Lewandowskiego. Oczywiści Nakoulma ale na niego nas nie stać (pensja ją dostanie jako wolny gracz gdzieś w Francji itd).
|
Zachara to byłby strzał w dziesiątkę, ale pewnie trudno będzie go zdobyć - przy obecnej formie, musimy się liczyć z tym, że ktoś nam go sprzątnie sprzed nosa - np. jakiś klub zagraniczny, a w takim wypadku nie mamy szans. Plizga również byłby in plus, zwłaszcza, że to bardzo solidny zawodnik.