AntyMod napisał(a):

po jaki h...j porownujecie slaba polska lige do bogatszych i zagranicznych nie podoba sie ?/ to wynocha na bazar, kupoiwac szaliki Farsy albo innej Borussi i siedziec przed TV ... asiory z zadupia europy, najwieksi mysliciele Starego Kontynentu .... nie podoba sie beznadziejna polska skopana - nc+, polsat , eurosport i macie po problemie ......
|
Naucz się czytać ze zrozumieniem myslicielu...ktoś napisł że mu sie liga nie podoba?