Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 07.12.2013, 23:41
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
po jaki h...j porownujecie slaba polska lige do bogatszych i zagranicznych nie podoba sie ?/ to wynocha na bazar, kupoiwac szaliki Farsy albo innej Borussi i siedziec przed TV ... asiory z zadupia europy, najwieksi mysliciele Starego Kontynentu .... nie podoba sie beznadziejna polska skopana - nc+, polsat , eurosport i macie po problemie ......

Naucz się czytać ze zrozumieniem myslicielu...ktoś napisł że mu sie liga nie podoba?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując