Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 07.12.2013, 23:07
Jak już pisałem kto więcej strzeli bramek ten wygrywa mecz ,więc nie wiem o co te żale

Ta liga jest tak słaba że każdy może z każdym wygrać na wyjeździe i każdy może wygrać z każdym u siebie.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując