ABGwislakABG napisał(a):

Raczej żaden. Co nie znaczy, że nie mają lub nie będą mieć.
Do rzeczy.
Amika ma najlepszą bazę. 3 boiska treningowe przy stadionie, Wronki (tam mają 2 ze sztucznym oświetleniem, jeden z podgrzewaną murawą), Popów (4 pełnowymiarowe), plus jeszcze jedno niedawno oddane wymiarowo coś a'la orlik z trawą z rolki. Hala + boisko ze sztuczną nawierzchnią na terenie SP13.
|
Chyba jednak Slask Wroclaw ma najlepsza baze treningowa, znaleziono w necie:
Cytat:
Ośrodek treningowy Śląska to Stadion Oporowska, gdzie do dyspozycji jest główne boisko stadionu(oświetlone i podgrzewane) oraz boisko boczne.
Grupy młodzieżowe trenują na obiektach Wrocławskiej AWF na Polach Marsowych koło Stadionu Olimpijskiego.
- Siedem boisk trawiastych (dwa o wymiarach 105 x 70m., jedno o wymiarach 60 x 90m. z bramkami"piątkami" i cztery mini boiska o wymiarach 50 x 30m. z bramkami "piątkami"
- Obiekt oświetlony

Zrodlo: http://www.skyscrapercity.com/showth...576&highlight=
|