Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21208
Stary 07.12.2013, 21:29
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Raczej żaden. Co nie znaczy, że nie mają lub nie będą mieć.

Do rzeczy.

Amika ma najlepszą bazę. 3 boiska treningowe przy stadionie, Wronki (tam mają 2 ze sztucznym oświetleniem, jeden z podgrzewaną murawą), Popów (4 pełnowymiarowe), plus jeszcze jedno niedawno oddane wymiarowo coś a'la orlik z trawą z rolki. Hala + boisko ze sztuczną nawierzchnią na terenie SP13.
Chyba jednak Slask Wroclaw ma najlepsza baze treningowa, znaleziono w necie:

Cytat:
Ośrodek treningowy Śląska to Stadion Oporowska, gdzie do dyspozycji jest główne boisko stadionu(oświetlone i podgrzewane) oraz boisko boczne.

Grupy młodzieżowe trenują na obiektach Wrocławskiej AWF na Polach Marsowych koło Stadionu Olimpijskiego.

- Siedem boisk trawiastych (dwa o wymiarach 105 x 70m., jedno o wymiarach 60 x 90m. z bramkami"piątkami" i cztery mini boiska o wymiarach 50 x 30m. z bramkami "piątkami"
- Obiekt oświetlony




Zrodlo: http://www.skyscrapercity.com/showth...576&highlight=
Odpowiedz cytując