Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 07.12.2013, 18:27
raindog napisał(a):Wyświetl post
No nie do końca, aczkolwiek nie mam zamiaru zwalać całej winy na śnieg w naszym polu karnym. Inna sprawa, że Lech też specjalnie nic nie pokazał. Druga bramka przemyślana, a pierwsza to w zasadzie gol z niczego. Zawodnik na szesnastce, do którego nikt nawet nie podbiega - uderza i przy odrobinie szczęścia (centymetr w prawo i gola by nie było) trafia do siatki.
Jesteś zaślepiony. Lech był wczoraj pod każdym względem lepszy i na każdej płaszczyźnie pokazał więcej od nas, co nie oznacza, że była to wielka piłka.
Odpowiedz cytując