Cisse99 napisał(a):

|
Na ten moment w Wiśle są dwa problemy które mnie Bardzo Bolą i też zaczynahą się na "B", czyli Burliga i Bogusk.
|
Burlige to jeszcze można przeboleć bo facet przynajmniej umie sobie w niektórych sytuacjach radzić, ale Boguś to mega drewno i wczoraj w meczu z amicą pokazał że w najproszych sytuacjach nie umiał sobie poradzić...