Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66124
Stary 07.12.2013, 17:15
Cisse99 napisał(a):Wyświetl post
Na ten moment w Wiśle są dwa problemy które mnie Bardzo Bolą i też zaczynahą się na "B", czyli Burliga i Bogusk.
Burlige to jeszcze można przeboleć bo facet przynajmniej umie sobie w niektórych sytuacjach radzić, ale Boguś to mega drewno i wczoraj w meczu z amicą pokazał że w najproszych sytuacjach nie umiał sobie poradzić...
Odpowiedz cytując