|
Też podobał mi się boks zaserwowany przez Włodarczyka. Kontrolował sytuację od początku do końca, nie spieszył się. Tylko Fragomeni to już nie ten pięściarz co dawniej...
Ciekawie sprawa wygląda jeśli chodzi o walkę Szpilka - Jennings. Myślałem, że nie ma na nią szans - a tu proszę, jest blisko porozumienia! Jeśli do starcia dojdzie, to będzie pierwszy naprawdę poważny sprawdzian dla Szpilki. I mimo wielu braków Polaka nie skreślałbym go.
|