Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 07.12.2013, 16:26
Diablo dał jedną z lepszych walk w karierze. Nie był speszony od samego początku, kontrolował walkę i gdyby nie sędziowie pewnie skończyłby Frago, który miał poważną kontuzję. Sporo pewności siebie dała mu niespodzianka jaką sprawił w Moskwie.
Odpowiedz cytując