A może by tak zwrócić uwagę na Węgry? Nie znam poziomu ligi ale patrząc tylko na liczby jest tam kilku niezłych zawodników, którym kończą się kontrakty za pół roku. Na dodatek Węgry to UE więc durna reforma pana Bońka ich nie obowiązuje:
Nemanja Nikolics - bramkostrzelny napastnik, kończy mu się kontrakt za pół roku. Obecnie wg statystyk najlepszy napastnik tej ligi
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ne...er_102281.html
Laszlo Lencse - kolejny bramkostrzelny napastnik z kontraktem przez pół roku
http://www.transfermarkt.co.uk/en/la...er_101067.html
Marko Futacs - napastnik. Niby tylko na wypożyczeniu z Leicester, ale klub z Championship wypożycza go już drugi sezon z rzędu więc pewnie chętnie by się go pozbył. Kontrakt do 2015
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...er_101277.html
Andras Rado - świetne statystyki od kilku sezonów, 20 lat, ofensywny pomocnik/napastnik(?), kontrakt do 2015. Tu niestety pewnie trzeba by coś zapłacić co w naszej sytuacji jest mocno wątpliwe.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/an...er_180239.html