|
Cóż trzeba przyjąć zasadę, że w tym sezonie raczej na wyjazdach nic nie zwojujemy. Wolę , żeby nie przegrywali na R22. Teraz tylko, żeby jakoś wymęczyli wygraną z Pogonią i przezimować na trzecim miejscu i spokojnie się przygotować do rundy wiosennej.
|