Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 07.12.2013, 11:28
Cóż trzeba przyjąć zasadę, że w tym sezonie raczej na wyjazdach nic nie zwojujemy. Wolę , żeby nie przegrywali na R22. Teraz tylko, żeby jakoś wymęczyli wygraną z Pogonią i przezimować na trzecim miejscu i spokojnie się przygotować do rundy wiosennej.
Odpowiedz cytując