Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 07.12.2013, 11:05
Kurz napisał(a):Wyświetl post
I obiektywnie mamy słabszą drużynę od Lecha.
Lech nie zrobił sztycha na R22 więc nie ma znaczenia kto ma lepszą kadrę. Rezerwy tkwią moim zdaniem gdzie indziej. Nasi piłkarze to nie ułomki, nie da się wszystkiego wytłumaczyć wąską kadrą. Na R22 gramy w piłkę a na wyjeździe gdzie byśmy nie pojechali gramy jak cioty. Ja wierzyłem w sukces z kuchenkami i srogo się rozczarowałem przede wszystkim stylem. Psycholog potrzebny, jakiś kij, marchewka, wszystko jedno. Zajmiemy w lidze 6 miejsce jeśli dalej będziemy tak gromadzić punkty na wyjazdach a nie ma się co oszukiwać: brak gry w europejskich pucharach to dla nas oznacza kolejny sezon stagnacji i bierności transferowej. Ja dalej bujam w obłokach i marzę, że pomału będziemy się wzmacniać.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując