Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 07.12.2013, 10:48
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie dało się grać wczoraj w piłkę. Nawet gdybyśmy mieli Ronaldo i Messiego w składzie to i tak byśmy przejebali w takich warunkach pogodowych, rządziła ambicja i przypadek
I obiektywnie mamy słabszą drużynę od Lecha.
Odpowiedz cytując