|
liczyłem na Chrapka,taki utalentowany o nim mówią wszyscy , że jakąś akcje rozprowadzi albo rzuci piłe prostopadła do Brozia a tu nic...Zamarzł na 60 minut.
Co do Stjepana to kompletnie nie oddaje strzałów zza pola karnego a tego trzeba dziś wymgać od defensywnego pomocnika jak kiedyś Sobol,Mauro czy Kałużny
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.12.2013 o godz. 10:49.
|