Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 07.12.2013, 09:48
Nie dało się grać wczoraj w piłkę. Nawet gdybyśmy mieli Ronaldo i Messiego w składzie to i tak byśmy przejebali w takich warunkach pogodowych, rządziła ambicja i przypadek
.
Odpowiedz cytując