Ja odnoszę wrażenie, że niektórym obecna pozycja Wisły w tabeli mocno zaciemniła siłę kadrową jaką dysponujemy. Dla mnie w tym sezonie celem nie jest tylko miejsce w pierwszej 8 i im szybciej to do was dotrze tym lepiej. Kilka porażek wystarczyło, aby już na Smudzie wieszać psy. Zapomnieliście, że my na chwile obecną budujemy fundamenty, dlatego mam nadzieje, że nikogo nie sprzedadzą tylko dokupią z 4-5 zawodników, bo jeśli tak się nie stanie, problemem może być nawet miejsce w grupie mistrzowskiej.
irman napisał(a):

|
Najgłupszy transfer - Stjepanovic, ani on dobry, ani perspektywiczny, a zastąpił wiadomo kogo. Po kiego chuja takie transfery?
|
Początek sezonu miał słaby, ale teraz jest to gość od czarnej roboty i wykonuje ją bardzo dobrze. Czasem przytrafi mu się słabszy mecz, ale czy na tej podstawie powinno się go skreślać ?