Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 07.12.2013, 09:37
Ja odnoszę wrażenie, że niektórym obecna pozycja Wisły w tabeli mocno zaciemniła siłę kadrową jaką dysponujemy. Dla mnie w tym sezonie celem nie jest tylko miejsce w pierwszej 8 i im szybciej to do was dotrze tym lepiej. Kilka porażek wystarczyło, aby już na Smudzie wieszać psy. Zapomnieliście, że my na chwile obecną budujemy fundamenty, dlatego mam nadzieje, że nikogo nie sprzedadzą tylko dokupią z 4-5 zawodników, bo jeśli tak się nie stanie, problemem może być nawet miejsce w grupie mistrzowskiej.


irman napisał(a):Wyświetl post
Najgłupszy transfer - Stjepanovic, ani on dobry, ani perspektywiczny, a zastąpił wiadomo kogo. Po kiego chuja takie transfery?
Początek sezonu miał słaby, ale teraz jest to gość od czarnej roboty i wykonuje ją bardzo dobrze. Czasem przytrafi mu się słabszy mecz, ale czy na tej podstawie powinno się go skreślać ?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując