|
Mnie wogóle jakoś Jovanovic nie przekonuje na środku obrony. Marko jest nazbyt elektryczny, brak mu spokoju w grze, nie umie wyprowadzać piłki, bardzo często psuje pierwsze podanie a gdy ma czas na spokojne rozegranie czy wybicie rzadko piłka trafia do adresata. Dodatkowo kompletnie nie radzi sobie z grą lewą nogą.
Często realizuje również najprostsze rozwiązania - mam tu na myśli wybijanie w out zamiast szybkiego rozegrania. Technicznie też nie jest jakoś mega zaawansowany.
Swoją drogą ciekaw jestem czy ta ....a grająca na lewej obronie u pyr by trafiła gdyby nasze pole karne było odśnieżone tak jak tych kartofli.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 07.12.2013 o godz. 00:14.
|