Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 06.12.2013, 23:36
willow napisał(a):Wyświetl post
Odważną grą na wyjeździe dostaliśmy za to "piątkę" w Białymstoku... bzdury wypisujesz. Smudy nic nie nauczyło i nie nauczy, a najważniejsza jest taktyka. A ja powtarzałem i będę powtarzał, że taktycznie Smuda jest ZERO...
W Białymstoku była odważna gra ? Chyba jaja sobie robisz. Bo ja widziałem od 1 min. walenie w h...a jak zwykle przy okazji wyjazdu. Jak po 15 min. było już 2:0 to zaczęli trochę szybciej biegać bo kompromitacja w oczy zaczęła zaglądać.
Odpowiedz cytując