Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.12.2013, 23:22
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wpuszcza Piotra Brożka, Sarkiego a nie Małego, który w takiej sytuacji pogodowej byłby bardziej przydatny.
A co? Mały jest elfem z Władcy Pierścieni, który potrafi biegać po śniegu ? Proszę nie powtarzaj bezsensów Mielcarskiego. Mały jest obecnie zerem (chodzi o formę), tak jak zresztą wszyscy piłkarze, których Smuda ma na ławce. Równie dobrze można rzucać kością, który z nich ma wejść na boisko.

Inną sprawą jest to, że nie potrafimy wygrywać z lepiej dysponowanymi albo lepiej obdarzonymi fizycznie przeciwnikami, a może bardziej zdeterminowanymi. Tak więc, jeśli nie srają w gacie na naszym stadionie i idą "na noże", my nie potrafimy odpowiedzieć tym samym. Lech dzisiaj był nie tylko lepszy piłkarsko, ale nakrył nas czapką, jeśli chodzi o cechy wolicjonalne. Zresztą właściwie nie powinno to dziwić, bo wszyscy nasi pomocnicy, poza może Ostoją, i napastnik należą do kategorii tych "delikatnych".
Odpowiedz cytując