morganfield napisał(a):

|
fanfan masz jakieś informacje jak wygląda szkolenie w Haiti i Hondurasie? Podziel się bo to bardzo ciekawe.
|
Serio pytasz? No drugą Hiszpanią nie są z pewnością oraz potrafię sobie wyobrazić jak to wygląda w takich krajach zwłaszcza w Haiti i moje wyobrażenia z całą pewnością nie różnią się zbytnio od rzeczywistości , dodatkowo czytałem wywiady zarówno z Osmanem jak i Donaldem w których było bardzo dużo na temat tego jak wyglądała od początku ich przygoda z piłką oraz treningi . Przecież szkolenie w tamtejszych krajach a ,np. w Europie to niebo a ziemia i wcale nie trzeba tam być żeby to stwierdzić .