domin_czyzyny napisał(a):

Od jakiegoś czasu broniłem Smudy, niestety w dzisiejszym meczy wyszły Jego wady. Nie potrafi logicznie analizować sytuacji na boisku i w związku z tym nie podejmuje dobrych decyzji. Wpuszcza Piotra Brożka, Sarkiego a nie Małego, który w takiej sytuacji pogodowej byłby bardziej przydatny.
Oczywiscie, ze mamy mizerie kadrową, ale obowiŕzkiem Smudy jest odpowiednie dobieranie zawodników!
|
Co Małecki pokazał w tych kilkunastu minutach spędzonych na boisku ? Tyle samo co Sarki i Pietia czyli nic choć Sarki pokazał się może dwa razy w akcjach na swoim skrzydle z czego i tak niewiele wyszło . Na jakiej podstawie twierdzisz że błędem było wcześniejsze niewpuszczenie na boisko Patryka ?